kartki świąteczne, kartki z logo, kartki biznesowe, kartki wielkanocne, karnety na wielkanoc, zamawianie on-line, boże narodzenie, producent, bezpośredni importer

POLSKA DRUKARNIA ARTYSTYCZNA

Forum Design Cards - lider na rynku druków ozdobnych, z wieloletnim doświadczeniem. Zaufało nam juz ponad 6000 klientów. Od 1998 roku tworzymy unikalne druki okolicznościowe, zaproszenia, dyplomy, certyfikaty, opakowania ozdobne, umiejętnie łącząc tradycyjne, rzemieślnicze metody z innowacyjnymi technologiami.Nasz kreatywny design spotyka się z klasą, funkcjonalnością i oryginalnym stylem, co sprawia że wykonujemy karty dla największych firm w Polsce i na całym świecie.

Zaproszenie, papeteria firmowa, karty świąteczne z życzeniami, teczki firmowe z papierów barwionych w masie, ozdobne koperty… jakikolwiek druk okolicznościowy jest Ci potrzebny, my zaskoczymy Cię swoją kreatywnością, jakością oraz dbałością o każdy detal podczas projektowania i wydruku.

Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, szukających wyjątkowych kart okolicznościowych, jak i Klientów biznesowych, którzy poprzez druki ozdobne chcą kreować swój wizerunek. Nasze projekty idealnie wpiszą się w system identyfikacji wizualnej Twojej firmy, stanowiąc same w sobie profesjonalną wizytówkę działalności. Łącząc artyzm z funkcjonalnością, dostarczamy zaskakujących rozwiązań poligraficznych na każdą okazję.

KREATORZY DRUKU Z DOŚWIADCZENIEM

Forum Design Cards powstało w 1998 roku. Od samego początku wiedzieliśmy, czego chcemy: zapewnić naszym Klientom zupełnie nowy wymiar druku. Sprawić, by zwykłe kartki świąteczne czy druki firmowe zyskały walory artystyczne, przyciągając uwagę swoim designem, kształtem oraz teksturą.

Dzięki kreatywnemu podejściu do poligrafii i stałemu poszukiwaniu nowych ścieżek rozwoju, osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Dziś Forum Design Cards to największy w Polsce producent unikalnych druków ozdobnych i marka znana w wielu krajach świata. Nasz zespół liczy 50 specjalistów w dziedzinie poligrafii – młodych i pełnych pasji. Forum Design Cards to żywa, idąca z duchem czasu marka, która nieustannie wyprzedza potrzeby najbardziej wymagających. Daj się zaskoczyć naszej jakości i kreatywności! Zaufaj nam, bez względu na to, jakich druków potrzebujesz.

CO CZYNI NASZĄ OFERTĘ WYJĄTKOWĄ?

Do każdego zlecenia na druki ozdobne podchodzimy indywidualnie. Nasi graficy nie pracują na gotowych szablonach i nie idą utartymi, schematycznymi ścieżkami. Każdy projekt karty okolicznościowej czy biznesowej powstaje „od zera”.

Inspiracje czerpiemy zarówno z najnowszych trendów w designie, tradycji kaligraficznej i zdobniczej, jak i ze wszystkiego, co związane jest z wizerunkiem naszego Klienta.

Staramy się poznać Ciebie, Twoje wartości oraz cechy wyróżniające Cię na tle innych. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w naszych projektach. Dzięki takiemu zaangażowaniu w kreowanie druków ozdobnych, tworzymy małe dzieła sztuki – nasze kartki niejednokrotnie stają się nawet produktami kolekcjonerskimi.

JAKOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

Wiemy, że pomysłowy design to nie wszystko. By koncepcja przerodziła się w gotowy druk, potrzebne jest również nowoczesne zaplecze technologiczne. Forum Design Cards takim dysponuje. Zaawansowane urządzenia poligraficzne, pozwalają nam m.in. korzystać z takich technik jak złocenie, srebrzenie czy tłoczenie dla uzyskania spektakularnego efektu.

Jakość to również papier – nasze druki i kartki okolicznościowe powstają na certyfikowanych papierach wysokiej jakości o odpowiednio dobranej gramaturze i teksturze. Wykorzystujemy także nowości na rynku papierniczym – włączając w to: papiery jedwabne, bawełniane czy nawet papiery z owoców. Wszystko po to, by nasze wyroby poligraficzne pozwoliły Ci się wyróżnić i pozwoliły stworzyć profesjonalny wizerunek.

EKSKLUZYWNE DRUKI OZDOBNE NA TWOJE ZAMÓWIENIE

Chcesz poznać pełnię naszych możliwości i odkryć zupełnie nowy, lepszy wymiar druku?

Czekamy na Ciebie zarówno w siedzibie naszej drukarni w Nadarzynie pod Warszawą, jak i w sygnowanych salonach wzorniczych:

  • Forum Design Cards ul. Błońska 58, Nadarzyn
  • Forum Design Cards ul. Ogrodowa 1a, Warszawa

Możesz również odwiedzić jeden z naszych punktów dystrybucji – znajdują się w kilkudziesięciu miejscach w kraju i za granicą. Doceń wartość dobrego partnera w biznesie – współpracuj z Forum Design Cards!

www.fdc.com.pl

Drukarnia FDC Nadarzyn Błońska 58

Drukarnia FDC Łódż

Salon FDC Warszawa ul.Ogrodowa 1 A

Salon FDC Nadarzyn ul. Błońska 58

Salon FDC Glowno Kasprowicza 10

Naszymi klientami są:


Naszymi klientami są:

NOWOŚCI