Kalendarz trójdzielnyNakładCena netto
50 szt.669 zł
100 szt.1099 zł
150 szt.1470 zł
200 szt.1824 zł
250 szt.2190 zł
300 szt.2550 zł


Cena kalendarzy nie zawiera
projektowania graficznego główki.
Projekt należy przesłać w wybranym
formacie: pdf, eps, cdr, ai, tiff.


W przypadku wykonania projektu
przez naszych grafików dodatkowo
80 zł/h.

Zapytania odnoœnie przygotowania pliku
prosimy kierować za pomocą formularza

Kalendarz trójdzielny
z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdej Firmy. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Główka drukowana jest na kartonie Alaska o gramaturze 250g. Druk na tym kartonie zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i wysoką trwałość główki. Dodatkowo główka foliowania jest folią błysk,która zdecydowanie ożywia kolory. Foliowanie zabezpiecza też główkę kalendarza i zwiększa jego trwałość. Folia chroni lepiej niż lakier UV, ponieważ jest bardziej elastyczna i trwała. Dodatkowym wzmocnieniem zapobiegającym deformacji główki jest klejona zakładka w jej górnej części. Tutaj znajduje się również otwór umożliwiający zawieszenie kalendarza.

Kalendarz po rozłożeniu ma wymiary: 310 x 680 mm. Optymalny wymiar pozwalający umieścić kalendarz w dowolnym miejscu biura, gdzie z pewnością zostanie dostrzeżony przez kontrahentów.

Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony. Bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne w zakresie techniki offsetowej.

Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk full kolor pozwala na dowolne opracowanie graficzne, czyli umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.

Koperty do kalendarzy GRATIS W zestawie z kalendarzami otrzymają Państwo białe koperty bez okienka. Są one wymiarami dopasowane do kalendarzy, dzięki czemu zapakowane w nie kalendarze wyglądają bardziej estetycznie przy odbiorze przez klienta.

Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria umieszczone na składanych pleckach 290 x 145 mm . Kalendaria standardowo drukowane są na papierze offsetowym 80g w kolorystyce czerwono-czarnej.Przyklejane są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach. W komplecie znajduje się praktyczne czerwone okienko wskazujące aktualną datę.

Wspieramy wysiłki na rzecz ochrony środowiska, korzystając z zasobów leśnych zarządzanych
w sposób zrównoważony oraz współpracując z odpowiedzialnymi partnerami.
Wszystkie karty okolicznościowe i zaproszenia, publikowane na stronie są własnością ich
prawnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie
bez zgody właściciela zabronione. forum@karty-swiateczne.com
FORUM DESIGN CARDS ©

laserowe-grawerowanie.com